Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Finał konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”!

2023-05-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Finał konkursu „Wygraj rower...
Finał konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”!
Detektyw Szewc

4 maja w salonie rowerowym Pro-Activa w Krotoszynie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Wygraj rower z Pro-Activą”. Szczęśliwcem, który zajął pierwsze miejsce i wygrał rower Kands Elite Pro o wartości 2659 zł, został Paweł Robakowski!

 

Nagrodą za zajęcie drugiej lokaty był voucher do salonu rowerowego Pro-Activa o wartości 1000 zł, który trafił do Marty Cichowlas. Z kolei voucher o wartości 500 zł za zajęcie trzeciego miejsca zdobył Patryk Świerblewski. Laureaci z wielką radością odebrali swe nagrody i z zainteresowaniem oglądali szeroki asortyment salonu rowerowego Pro-Activa.

Zwycięzca odebrał nagrodę w profesjonalnym rowerowym stroju, z kaskiem na głowie, apelując do wszystkich miłośników jazdy na rowerze o ochronę głowy i dbanie o bezpieczeństwo swoje i najbliższych podczas rowerowych wycieczek.

Przypomnijmy – aby wziąć udział w konkursie, należało w komentarzu pod postem konkursowym zamieścić hasło promujące salon rowerowy Pro-Activa oraz w wiadomości prywatnej przesłać zdjęcie ukazujące aktywne spędzanie czasu wolnego. Zainteresowanie było bardzo duże.

Hasło „Pro-Activa – gdy kręcą Cię dwa kółka”, wymyślone przez Pawła Robakowskiego wspólnie z żoną Justyną, urzekło konkursowe jury. Właściciele salonu rowerowego, Agnieszka i Dawid Andrejczukowie, dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom życzą radości ze zdobytych nagród!

(LT)

Comments are closed

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE