Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

Firma EDI otwarła nowy skład budowlany w Rozdrażewie!

2023-09-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Firma EDI otwarła nowy...
Firma EDI otwarła nowy skład budowlany w Rozdrażewie!
Dobry Dietetyk

16 września odbyło się uroczyste otwarcie Składu Budowlanego P.W. EDI przy ul. Powstańców Wlkp. 21 w Rozdrażewie! To już drugi punkt firmy – pierwszy znajduje się w Dobrzycy.

 

Nowy punkt handlowy robi znakomite wrażenie, różnorodność towarów z branży budowlanej sprawia, że każdy, kto wykonuje właśnie remont lub buduje dom, znajdzie to, czego potrzebuje.

Otwarcie miało charakter pikniku. Przedstawiciele branży budowlanej, m.in. marek Stabill, WIM, Motive, Greinplast, Stalco, zaprezentowali swoje produkty. Na pierwszych dziesięciu klientów sklepu czekały nagrody.

Z okazji otwarcia przygotowano też liczne promocje. Do końca października można skorzystać z 10 rat 0%. Wszyscy klienci, którzy zakupili towar za kwotę powyżej 100 zł mogli wziąć udział w loterii, w której do wygrania są wspaniałe nagrody, takie jak lodówka, kamera, telefon i wiele innych.

Pomyślano także o najmłodszych, organizując dla nich kącik z animacjami. Dzieci mogły malować, rysować, zrobić sobie tatuaż itp. Brały też udział w konkursie plastycznym.

Ponadto przygotowano pyszny poczęstunek dla wszystkich odwiedzających nowy sklep – potrawy z grilla, ciasta, sałatki, napoje. Spotkanie sprzyjało wzajemnej integracji. Odwiedzający zapoznawali się z asortymentem sklepu, padło wiele ciepłych słów, składano gratulacje.

Właścicielami firmy są Edward i Dorota Błaszczakowie. Jest to firma rodzinna, działająca na rynku od 2007 roku. Pierwszy punkt składu budowlanego EDI znajduje się w Dobrzycy, jednak w związku z rozwojem firmy i stale rosnącymi potrzebami klientów właściciele postanowili otworzyć drugi punkt handlowy.

Można odczuć, że panuje w niej miła atmosfera, pracownicy są zgrani i zżyci ze sobą. Właściciele stawiają na wysoką jakość obsługi klienta, każdy może liczyć na indywidualne traktowanie, pomoc w doborze towarów, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i miłą, bezstresową atmosferę. Szeroki asortyment pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego dla siebie towaru. Znajdziemy tam artykuły hydrauliczne, metalowe i elektryczne, narzędzia i akcesoria, farby i tynki, chemię budowlaną, okna i drzwi, panele i wiele innych.

Nowością, której nie znajdziemy w punkcie handlowym w Dobrzycy, są artykuły z branży BHP, szeroki wybór ubrań i butów, rękawic, które idealnie sprawdzą się dla osób pracujących w branży budowlanej. Wszystko można przymierzyć, by dobrać odpowiedni rozmiar.

Zachęcamy do odwiedzenia składu budowlanego EDI i zapoznania się z jego ciekawą ofertą!

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście − trzy =

YouTube

Archiwum
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
BGP 2023