Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Goście z Gruzji w naszym mieście

2023-05-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Edukacja
  6. /
  7. Goście z Gruzji w...
Goście z Gruzji w naszym mieście
TK DACHY

W Miliczu gościła młodzież z gruzińskiej Szkoły Podstawowej w Chakvi. W dniach 17-22 maja wraz uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika goście poznawali nasz region oraz inne zakątki kraju.

 

Pierwszy dzień spędzili na poznawaniu naszego miasta. Zwiedzili szkołę, złożyli wizytę burmistrzowi Milicza i relaksowali się na pływalni Milicka Fala. Następnego dnia wybrali się na wycieczkę do Wrocławia, gdzie zwiedzili zoo, ogród japoński i udali się w rejs statkiem Wratislavia.

– Znaleźliśmy także czas, żeby pospacerować po pięknym wrocławskim rynku. Piątek to podróż do Zatoru i zabawa w najlepszym w Europie parku rozrywki Energylandia. W sobotę zabraliśmy naszych gości na kajaki, by wspólnie podziwiać walory przyrodnicze Baryczy. Na końcu trasy kajakowej czekała na nas nagroda w postaci pikniku przygotowanego przez rodziców. Niedzielę spędziliśmy w stolicy naszego kraju. W Warszawie zwiedziliśmy Centrum Kopernika i planetarium. Byliśmy na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki oraz na Starym Mieście. W poniedziałek wybraliśmy się bryczkami na Stawy Milickie. Było pięknie, słonecznie i bardzo przyjemnie. Niestety, przyszedł też czas na pożegnanie, uroczysta kolacja w Lawendowym Zakątku zamknęła tegoroczną wymianę – relacjonowała wizytę Gruzinów Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu.

OPRAC. (FENIX)

 

FOT. SP nr 1 Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + trzy =

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE