2023-10-29
  2. /
  4. /
  5. Hokejowy wynik w meczu...

Po trzech kolejnych zwycięstwach tym razem drużyna Astry Krotoszyn zanotowała bolesną porażkę. Wyjazdowy pojedynek z Zawiszą Łęka Opatowska zakończył się wygraną gospodarzy aż 9:3.

Miejscowi już w 6. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Jurasika. Krotoszynianie szybko odpowiedzieli trafieniem Damiana Spaleniaka. W 28. minucie K. Jurasik po raz drugi trafił do siatki, a trzy minuty później było już 3:1 po tym, jak Paweł Baraniak skutecznie egzekwował jedenastkę. Po chwili bramkarza Zawiszy pokonał Adam Staszewski. Jeszcze przed przerwą gospodarze strzelili kolejnego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adrian Gawlik.

Po zmianie stron festiwalu strzeleckiego ciąg dalszy. Najpierw K. Jurasik po raz trzeci umieścił piłkę w bramce Astry, a potem A. Gawlik w ciągu trzech minut zanotował dwa trafienia i obaj piłkarze mieli na koncie hat tricka. W 64. minucie K. Jurasik jeszcze powiększył swój dorobek, a dzieła zniszczenia dopełnił P. Baraniak, zdobywając dziewiątą bramkę dla Zawiszy. W 83. minucie z rzutu karnego trafił jeszcze A. Staszewski i mecz zakończył się hokejowym rezultatem 9:3.