2. /
  4. /
  5. Igor Hamrol z dwoma...
Vidia film tekst

Świetnie spisał się Igor Hamrol w Kaliszu, gdzie odbyły się zawody pływackie Otylia Swim Cup. Krotoszyński pływak dwa razy stanął na podium.

Otylia Swim Cup to zawody ogólnopolskie, organizowane przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Startowało w nich 362 zawodniczek i zawodników z 27 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Pływackim.

Igor Hamrol, trenujący na co dzień w UKS Maratończyk Ostrów Wlkp., rozpoczął nowy sezon pływacki dwoma rekordami życiowymi i dwoma srebrnymi medalami. W kategorii roczników 2008-2009 zajął drugie miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 31,27, który jest jego nowym rekordem życiowym, a także na 100 m stylem grzbietowym z wynikiem 1:09,11. W konkurencji 200 m stylem dowolnym uplasował się na piątej pozycji z czasem 2:17,01 – kolejny rekord życiowy.