2. /
  4. /
  5. Intensywny weekend Olejniczaków
AGRO INTEGRACJA

Dwie imprezy biegowe zaliczyli w weekend (23-24 czerwca) Justyna i Karol Olejniczakowie. Reprezentanci KS Krotosz w sobotę startowali w Nocnym Biegu Świętojańskim, a nazajutrz wzięli udział w Biegu Pamięci Lotto Poznański Czerwiec’56.

Obie imprezy odbyły się w stolicy Wielkopolski. Bieg Świętojański zgromadził 261 uczestników, którzy mieli do pokonania 10 km. Zwyciężył Martin Poznański z czasem 36:43, a wśród kobiet najlepsza była Justyna Olejniczak (39:50), która zajęła 12. miejsce w klasyfikacji generalnej. Karol Olejniczak był dziewiąty (39:15) i uplasował się na drugiej lokacie w kategorii M40.

10 km liczyła również trasa Biegu Pamięci Lotto Poznański Czerwiec’56. Do mety dotarło 787 osób. Triumfował Przemysław Walewski z czasem 35:40. Na 22. pozycji w open i drugiej w gronie kobiet znalazła się Justyna Olejniczak (40:45). Ponadto nasz powiat reprezentowali K. Olejniczak (26. miejsce – 41:27), Kamil Jankowski (324. miejsce – 52:29) oraz Joanna Olejniczak (597. miejsce – 59:41).