Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Jesień w obiektywie

2020-10-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Jesień w obiektywie
Jesień w obiektywie
COT

Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie przeprowadził wewnętrzny etap kolejnego konkursu wojewódzkiego. Tym razem był to konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie”.

 

Konkurs ma na celu popularyzację amatorskiej twórczości fotograficznej uczestników OHP, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodzieży, zachęcanie jej do prezentowania swoich umiejętności twórczych oraz do obcowania z naturą.

Do hufca wpłynęło 20 prac, spośród których wybrano trzy najlepsze, a do tego dwie wyróżniono. Zwyciężyła Natalia Pląskowska (klasa III Branżowej Szkoły I stopnia w Zdunach), druga lokata przypadła Klaudii Przewoźnej (klasa III Branżowej Szkoły I stopnia w Zdunach), a trzecia była uczennica klasy I Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie. Z kolei wyróżnienia przyznano Natalii Stefańskiej (klasa II Branżowej Szkoły I stopnia „Fachowiec”) i Amelii Nowackiej (klasa I Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie).

Nagrody dla laureatów konkursu ufundowała WWK OHP w Poznaniu, natomiast nagroda dla osoby wyróżnionej została pozyskana od sponsora.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud