Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Julia walczy o tytuł Żeglarza Roku

2021-01-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Julia walczy o tytuł...
Julia walczy o tytuł Żeglarza Roku
Vidia film tekst

Pochodząca z Koźmina Wlkp. Julia Damasiewicz została nominowana do plebiscytu Magazynu Żeglarskiego „Wiatr”. Zachęcamy do głosowania na tę utalentowaną sportsmenkę.

 

To już ósma edycja plebiscytu organizowanego przez „Wiatr”. Głosowanie ruszyło 18 grudnia i potrwa do 12 lutego do godziny 22.00. Swoje głosy można oddawać za pomocą aplikacji internetowej www.wiatr.pl/konkurs.

W gronie nominowanych do tegorocznego plebiscytu znalazła się Julia Damasiewicz. Koźminianka w ubiegłym roku wywalczyła złoty medal mistrzostw świata w olimpijskiej klasie formula kite. Julia rywalizuje z Agatą Barwińską, brązową medalistką mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie laser radial, Łukaszem Zakrzewskim, mistrzem świata w bojerowej klasie DN, oraz Przemysławem Miarczyńskim, który uzyskał nominację za zgłębianie tajemnic windsurfingu z foilem i za srebro mistrzostw świata w klasie formula windsurfing foil. Na chwilę obecną koźminianka zajmuje trzecie miejsce. Uzyskała już 11,81% głosów. Zachęcamy do głosowania na Julię.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud