Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Kierował, będąc pod wpływem narkotyków?

2023-11-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Kierował, będąc pod wpływem...
Kierował, będąc pod wpływem narkotyków?
KLIBER FINANSE

24 listopada policjantki z Ogniwa Ruchu Drogowego przeprowadziły kontrolę drogową w miejscowości Kuźnica Czeszycka. 27-letni mieszkaniec gminy Krośnice prowadził samochód, będąc najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających.

 

Policjantki zatrzymały do kontroli samochód osobowy marki Audi, który miał uszkodzony przedni zderzak. Kierowca był trzeźwy i miał wymagane dokumenty do prowadzenia pojazdu, jednak użyty tester narkotyków wykrył w jego organizmie obecność amfetaminy. W związku z tym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i uniemożliwiono dalszą podróż.

– Okazało się, że samochód nie był ubezpieczony w ramach obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, więc został przekazany osobie wskazanej przez kierowcę. Ponadto za zły stan techniczny pojazdu mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 500 złotych. 27-latek został przewieziony do milickiego szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań laboratoryjnych na zawartość narkotyków. Od wyników uzależniony jest dalszy tok postępowania. Jeśli potwierdzą obecność amfetaminy we krwi, sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie – poinformował podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy KPP w Miliczu.

(FENIX)

 

FOT. KPP Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście + dziewiętnaście =

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE