Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Kolorowa oferta KOK-u

2019-10-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Kolorowa oferta KOK-u
Kolorowa oferta KOK-u
Power Food

Październik niech będzie przynajmniej tak kolorowy jak nasza oferta z propozycjami na ten jesienny miesiąc. Już we wtorek (15.10) powraca stand-up, a na scenie w KOK-u pojawi się tym razem Paweł Chałupka – mistrz potęgowania własnej frustracji, operujący na granicy absurdu, ekspresji i ledwo tłumionej wściekłości. Warto wcześniej zakupić bilet w Internecie i zaoszczędzić. Na stronie kok.krotoszyn.pl oraz na fanpage’u KOK-u znajdziecie wszelkie informacje na temat tego i wszystkich naszych wydarzeń.

Lada dzień (21.10) na scenie krotoszyńskiego kina 3D Przedwiośnie będziemy mieli okazję zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć artystę nietuzinkowego – Jaromira Nohavicę. To jeden ze współczesnych czeskich bardów, który w naszym kraju jest przynajmniej tak popularny i lubiany jak w swojej ojczyźnie. Teksty Jego piosenek mówią o życiu i o śmierci, a część z nich jest w języku polskim, bo artysta zna go bardzo dobrze. My czekamy na ten koncert już od wielu miesięcy i mamy nadzieję, że Państwo również. Zostało już niewiele biletów, ale nadal są one dostępne w kasach KOK-u i kina oraz w Internecie.

W piątek (25.10) przedostatni już spektakl w ramach Teatru Polska 2019. „Matka Makryna” to niezwykły i emocjonalny monodram w reżyserii i wykonaniu Ireny Jun, jednej z najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych. Niestety bardzo ograniczona ilość wejściówek na ten spektakl została już wydana (będziemy informowali, jeśli któreś z nich wrócą do puli).

Dzień wcześniej w galerii Refektarz pierwsze wydarzenie w nowym cyklu „Spotkań z podróżnikami”, organizowanym wspólnie ze Stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty. Na jesień tego roku zaplanowaliśmy trzy spotkania, a jako gości wybraliśmy podróżników, którzy pasują do skojarzeń ze słowami: entuzjazm, poezja podróżowania, rzucam wszystko i jadę w świat. Niezwykła lekkość prowadzenia narracji to jeden z atutów Marii, która będzie prelegentką pierwszego spotkania pt. „Bangladesz – kraj opowieści”. Gorąco zapraszamy – wstęp wolny!

MACIEJ KAROLEWSKI – Krotoszyński Ośrodek Kultury

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud