Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Koncert ku uwielbieniu Boga

2024-07-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Koncert ku uwielbieniu Boga
Koncert ku uwielbieniu Boga
BETA

23 czerwca w Parku Miejskim im. Wojska Polskiego w Krotoszynie odbył się ekumeniczny koncert ewangelizacyjny „Ojcze nasz, któryś jest w niebie…”. Był to czas na głębokie refleksje i przemyślenia o swojej wierze.

 

Ekumeniczny koncert ewangelizacyjny został organizowany przez Wspólnotę „Odnowa w Duchu Świętym” przy parafii św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie, Kościół Zielonoświątkowy Charisma w Krotoszynie oraz Gmina Mesjańska w Krotoszynie. Celem tego spotkania było zwrócenie uwagi na wpływ Boga na nasze życie. Oprócz fenomenalnych koncertów można było usłyszeć także świadectwa wiary, gdzie pokazano wszystkim jak wspaniałą rzeczą jest modlitwa.

Wszystkich na koncert przyciągnął jeden cel, którym było wspólne uwielbienie Boga Ojca i każdy ukazywał to włączając się w śpiew pieśni, trzymając w dłoniach małe śpiewniki. Koncert był formą modlitwy, w której najważniejszy był Chrystus.

Oprócz wielu występów niezwykle utalentowanych zespołów wszystkim towarzyszyły liczne atrakcje. Dzieci mogły uraczyć się stoiskami z watą cukrową i popcornem. Powstały także duże kolejki do malowania twarzy i kąciku artystycznego. Dla młodzieży specjalną atrakcją był pokaz hodowli alpak.

 

(WM)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek