2. /
  4. /
  5. Koncertowa gra Piasta
ENDORFINA

Piast Kobylin nie dał żadnych szans Olimpii Brzeziny, zwyciężając 6:0. Piorunujący w wykonaniu gospodarzy był zwłaszcza początek meczu, gdyż nim minęła 20. minuta, zaaplikowali przyjezdnym cztery gole.

W 2. minucie wynik spotkania otworzył Patryk Kamiński. Drugi gol padł po dobitce Kamila Kubiaka, po uderzeniu z rzutu karnego. Potem bramkarza gości pokonywał Jakub Szymanowski, strzelając dwa razy nie do obrony zza pola karnego. Jeszcze przed przerwą na 5:0 podwyższył Marcin Kurzawa, wykorzystując centrę Kamińskiego.

Po zmianie stron miejscowi oszczędzili rywali i dołożyli tylko jedno trafienie. Rezultat konfrontacji ustalił wprowadzony z ławki Eryk Jędrzejak.

Piast Kobylin – Olimpia Brzeziny 6:0 (5:0)

BRAMKI: 1:0 – Patryk Kamiński (2’), 2:0 – Kamil Kubiak (4’), 3:0 – Jakub Szymanowski (12’), 4:0 – Jakub Szymanowski (18’), 5:0 – Marcin Kurzawa (38’), 6:0 – Eryk Jędrzejak (66’)

PIAST: Poślednik – Kubiak, Snela, A. Kurzawa, Marchewka (75’ Stanisławski) – Kamiński, Szymanowski, M. Kurzawa, Mac. Wachowiak (64’ Kowalski) – Bzodek (55’ Jędrzejak), Kokot