Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Konkurs dobiegł końca

2021-01-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Konkurs dobiegł końca
Konkurs dobiegł końca
LOMBARD SMOK

Jakiś czas temu zakończyła się zabawa zorganizowana przez HoReCa Las Kalisz we współpracy z firmą Runoland. Laureaci cieszą się już swoimi nagrodami.

 

Aby wziąć udział w akcji, należało w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u HoReCa Las Kalisz zamieścić zdjęcie lub filmik przedstawiające dziecko jedzące dowolną potrawę i podać jej nazwę. W konkursie wzięło udział niemal 300 internautów. O tym, do kogo trafią nagrody, decydowała ilość polubień pod daną fotografią. Na zwycięzcę czekała nagroda główna, którą był tablet.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Największą ilość polubień pod zdjęciem uzyskała Paulina Rzymska – 2100. Vouchery do HoReCa Las Kalisz i Runolandu o wartości 150 zł otrzymały Natalia Jasionowska (767 „lajków”), Marta Dalak (689), Paulina Turowska (625) i Maria Rudnicka (520). Vouchery o wartości 100 zł trafiły do Doroty Fogiel (484), Marleny Miśkiewicz (475), Martyny Rak (426), Pauliny Kiełczewskiej (384), Agnieszki Gill-Góralczyk (329) i Katarzyny Wrony-Wójcik (311). Dwie zabawki od firmy Kamix dostały natomiast Ewelina Krasińska i Claudia EL.

Ilość zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania. W zabawie wzięły udział osoby z różnych części kraju. Uwiecznione na zdjęciach i filmikach emocje na twarzach dzieci konsumujących przeróżne potrawy wzbudziły wiele radości u organizatorach konkursu.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud