Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Konkurs na najpiękniejszą pisankę

2018-03-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Konkurs na najpiękniejszą pisankę
Konkurs na najpiękniejszą pisankę
Pałac w Orli tekst

Ośrodek Kultury w Koźminie Wielkopolskim zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze pisanki”. Zabawa jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Prace można zgłaszać do 14 marca.

 

Konkurs odbywał się będzie w czterech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 lat, 11-14 lat, 15 lat i więcej. Jak mówi regulamin, prace mogą być dostarczone indywidualnie lub zbiorowo, z załączonym imiennym wykazem i podziałem na kategorie wiekowe.

Praca trójwymiarowa powinna być wykonana na wydmuszkach, zrobiona z masy solnej, form styropianowych lub wykonana inną techniką przypominającą jajko. Prace konkursowe mają być wykonane samodzielnie, nie powinny być wcześniej publikowane.

O dacie i miejscu finału laureaci zostaną powiadomieni listownie. Jury konkursowe przyzna nagrody i wyróżnienia, ufundowane przez organizatora, we wszystkich kategoriach wiekowych. Wyróżnieniem będzie również ekspozycja prac na wystawie pokonkursowej. Organizator oraz jury mają prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu i podziału nagród.
Ponadto organizator ma prawo wyłączenia spod obrad jury prac niespełniających wymogów regulaminu, jak również nieestetycznie wykonanych lub uszkodzonych w transporcie pocztowym. Prace nagrodzone pozostaną własnością organizatora. Prace nienagrodzone będzie można odebrać osobiście w ciągu dwóch tygodni po zakończonej wystawie w Ośrodku Kultury przy ul. Floriańskiej 18a.

Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika.

(NOVUS)

 

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud