Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Kup kalendarz – wesprzyj trenera

2017-12-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Kup kalendarz – wesprzyj...
Kup kalendarz – wesprzyj trenera
COT

Na niedawnej konferencji prasowej zaprezentowano kalendarz sportowy autorstwa Sławomira Skalskiego, wydany pod auspicjami Polskiego Związku Sumo. Na fotografiach uwieczniono reprezentantów Polski w sumo, którzy startowali w tegorocznych The World Games – Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu.

 

Na każdym miesiącu kalendarza widnieje zawodnik lub zawodniczka w dwóch różnych stylizacjach – wieczorowej i sportowej – na glinianym dohyo. Kalendarz został wydany w limitowanej serii 1200 egzemplarzy. Do tej pory udało się sprzedać ponad połowę nakładu.

– Jedyna i niepowtarzalna okazja kupna tego kalendarza nadarzy się w Krotoszynie już 16 i 17 grudnia podczas IV Krotoszyńskich Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Przedszkolaków w Sumo. Na miejscu będzie można zdobyć autograf zawodniczek i zawodników widocznych na kalendarzu. Gorąco zapraszamy do udziału w imprezie i kupna tego unikatowego kalendarza. Cena nie jest wygórowana – minimum 10 zł. Jeśli kogoś stać, może zapłacić więcej – mówił Dariusz Rozum, prezes Polskiego Związku Sumo.

Pieniądze ze sprzedaży kalendarza zostaną przekazane na rehabilitację Leszka Blautenberga, trenera zapasów, który doznał w listopadzie wylewu krwi do mózgu i obecnie przebywa w ciężkim stanie w szpitalu.

Organizatorzy konferencji podziękowali licznej grupie sponsorów, którzy pomogli w stworzeniu tego kalendarza – firmom Daf-Mal, Domak Nieruchomości, Ferrum, Atlas, Drutex, E-Maco, PGX, Butik ER oraz samorządowi gminy Krotoszyn.

(NOVUS)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud