Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Laureaci odebrali nagrody

2021-01-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Laureaci odebrali nagrody
Laureaci odebrali nagrody
Akademia Reissa

Dzień przed Wigilią w siedzibie firmy Robstal nagrodzono laureatów konkursu, który przeprowadzono na jej profilu facebookowym.

 

Aby wziąć udział w zabawie, należało wysłać w wiadomości prywatnej na profil facebookowy Robstal-Grene Krotoszyn zdjęcie. Na fotografii miała się znaleźć praca wykonana przez dziecko, przedstawiająca wymarzoną zabawkę. Można ją było wykonać dowolną techniką plastyczną. Konkurs skierowany był do mieszkańców Wielkopolski i Dolnego Śląska.

Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa, która oceniła prace i dopasowała nagrody do wieku i płci dziecka. Łączna wartość upominków wynosiła 800 zł. Zwycięzcą okazał się Bartosz Mrzewka, który wykonał lokomotywę z kartonu i rolek po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych. Drugie miejsce zajęli Alan i Maksymilian Paterczykowie, którzy wykonali „robo-psa”. Trzecia lokata przypadła grupie Motylki z Niepublicznego Przedszkola u Zuzi za wykonanie kilku różnorodnych prac.

Pomysły uczestników były na tyle ciekawe i kreatywne, że jury postanowiło przyznać jeszcze dwie nagrody dodatkowe. Trafiły one do Magdaleny i Julii Wilińskich oraz Sebastiana Kaczana.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud