Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Laureaci odebrali nagrody

2021-01-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Laureaci odebrali nagrody
Laureaci odebrali nagrody

Dzień przed Wigilią w siedzibie firmy Robstal nagrodzono laureatów konkursu, który przeprowadzono na jej profilu facebookowym.

 

Aby wziąć udział w zabawie, należało wysłać w wiadomości prywatnej na profil facebookowy Robstal-Grene Krotoszyn zdjęcie. Na fotografii miała się znaleźć praca wykonana przez dziecko, przedstawiająca wymarzoną zabawkę. Można ją było wykonać dowolną techniką plastyczną. Konkurs skierowany był do mieszkańców Wielkopolski i Dolnego Śląska.

Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa, która oceniła prace i dopasowała nagrody do wieku i płci dziecka. Łączna wartość upominków wynosiła 800 zł. Zwycięzcą okazał się Bartosz Mrzewka, który wykonał lokomotywę z kartonu i rolek po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych. Drugie miejsce zajęli Alan i Maksymilian Paterczykowie, którzy wykonali „robo-psa”. Trzecia lokata przypadła grupie Motylki z Niepublicznego Przedszkola u Zuzi za wykonanie kilku różnorodnych prac.

Pomysły uczestników były na tyle ciekawe i kreatywne, że jury postanowiło przyznać jeszcze dwie nagrody dodatkowe. Trafiły one do Magdaleny i Julii Wilińskich oraz Sebastiana Kaczana.

(LENA)

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A