Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Laureaci zostali nagrodzeni

2020-12-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Laureaci zostali nagrodzeni
Laureaci zostali nagrodzeni
Vidia film tekst

Jakiś czas temu zakończył się konkurs „Mały majsterkowicz Finestry”. 17 grudnia miało miejsce wręczenie nagród laureatom.

 

Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać zdjęcie swojego dziecko podczas dowolnej czynności związanej z majsterkowaniem lub budowaniem, a następnie wstawić je w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym Finestry.

Ilość zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody. Główną z nich była konsola do gier MICROSOFT XBOX ONE X ITB. Oprócz tego na zwycięzców czekały m.in. ciekawe gry od firmy Kamix czy voucher na tort urodzinowy dla dziecka od Piekarni Czwojda.

17 grudnia w siedzibie firmy Finestra odbyło się wręczenie nagród laureatom. Najwięcej polubień pod zdjęciem konkursowym zdobyła Ewa Drygas. Ceremonia nagrodzenia przeprowadzona została z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Radość w oczach dzieci odbierających upominki była nie do opisania. Wszystko odbyło się w miłej i przedświątecznej atmosferze, a właściciel Finestry zapowiedział, że nie była to ostatnia zabawa, jaką firma zorganizowała.

(LENA)

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A