Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Lekceważąc pierwszeństwo spowodował wypadek

2024-06-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Lekceważąc pierwszeństwo spowodował wypadek
Lekceważąc pierwszeństwo spowodował wypadek
GEPEES

23 czerwca, około godziny 14:30, na skrzyżowaniu ulicy Grzybowej z Aleją Niepodległości w Miliczu doszło do poważnego wypadku drogowego. 36-letni kierowca Skody Fabii nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 32-letniej kierującej Volkswagenem Golfem, co poskutkowało groźnym zderzeniem bocznym.

 

W wyniku kolizji ucierpiało osiem osób, w tym trójka małych dzieci. Najpoważniejsze obrażenia odniosła 7-letnia dziewczynka, która została przetransportowana do szpitala we Wrocławiu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku dalszego postępowania.

Miliccy policjanci po raz kolejny przypominają wszystkim kierującym o ostrożnej jeździe i dostosowaniu prędkości do panujących warunków oraz natężenia ruchu. Pamiętajmy, aby podczas jazdy zwracać uwagę na oślepiające słońce, które może utrudniać widoczność i koncentrację. Szczególną ostrożność zachowajmy w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych, a jeśli z jakiegoś względu mamy utrudnioną widoczność, zdejmijmy nogę z gazu – mówi st. asp. Bartosz Strychowski z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

 

(MS)

FOT. KPP Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − trzynaście =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek