2. /
  4. /
  5. Lekko, łatwo i przyjemnie
Dobry Dietetyk

Zaledwie 20 minut trwało niedzielne spotkanie Astry Krotoszyn z Koroną Pogoń Stawiszyn. Przyjezdni w wyniku kolejnej kontuzji zostali zdekompletowani i sędzia musiał przedwcześnie zakończyć pojedynek. Do tego momentu miejscowi prowadzili 3:0.

Goście przyjechali do Krotoszyna w… 7-osobowym składzie. Aby uniknąć kary finansowej za walkower, gracze Korony zdecydowali się podjąć walkę na boisku.

Astra wykorzystała grę w przewadze i w 20 minut strzeliła rywalom trzy gole. Do siatki trafiali Mateusz Mizerny, Oliwier Kuszaj i Jędrzej Paczków. W 20. minucie bramkarz gości zgłosił kontuzję i tym samym arbiter zakończył spotkanie.

Astra Krotoszyn – Korona Pogoń Stawiszyn 3:0 (3:0)

BRAMKI: 1:0 – Mateusz Mizerny (5’), 2:0 – Oliwier Kuszaj (15’), 3:0 – Jędrzej Paczków (17’)

ASTRA: Jarysz – Stach, Krystek, Olejnik, Ratyński, Kuszaj, Paczków, Czołnik, Juszczak, Wawrocki, Mizerny