4. /
  5. Lider w kolorze złota
MAX-MAL

Za nami ostatnia tegoroczna kolejka Krośnickiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Faworyci nie zawiedli, a strzelano równie często co w noc sylwestrową.

Tiki Taka ponownie musiała uznać wyższość rywali, choć pierwsza połowa spotkania mogła zwiastować jej przebudzenie. Ostateczny wynik nie pozostawia jednak złudzeń. Igloo wygrało 15:5, pięć goli strzelił Adrian Radojewski, a cztery Bartosz Galewski.

Również w drugim meczu początkowy fragment zapowiadał bardziej wyrównaną walkę niż wskazywał końcowy rezultat na tablicy. Dorzucając siedem trafień po przerwie Dżemki Emu Matejko ograły 8:0 Koronę Bogdaj. Dublety zaliczyli Dawid Bąk, Mateusz Wachowiak i Mateusz Świątek.

Same Asy Team nie sprostał drużynie Qmpli. Na dwa trafienia Patryka Wielewickiego rywale odpowiedzieli dubletem Krystiana Bielaka oraz pojedynczymi bramkami Patryka Gościniaka i Damiana Baziuka, zwyciężając 4:2.

Przyjaciele z Boiska pokonali EKS 13:8. W tym festiwalu strzeleckim odnotowano aż cztery hat tricki, a wszystkie zaliczyli gracze zwycięskiego zespołu – Dawid Ozga, Dariusz Śląski, Jakub Wojciechowski i Dawid Fajkowski.

W ostatnim meczu Golden Team wygrał 14:2 z Olimpique KPzB. Złotych do triumfu poprowadził Piotr Możdrzech, który aż dziesięć razy pakował piłkę do siatki. Dzięki temu ten zawodnik niemal dogonił swojego kolegę z Baryczy Sułów – D. Bąka, dotychczas absolutnie przodującego w klasyfikacji strzelców. Golden Team umocnił się na pozycji lidera z kompletem punktów i znakomitym bilansem bramkowym.