Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Malownicze święta z biblioteką

2020-12-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Malownicze święta z biblioteką
Malownicze święta z biblioteką
PERŁA ORLA

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kobylin ogłosiła laureatów konkursu „Malownicze święta z biblioteką”. Zwycięzców wyłoniono na dwa sposoby – poprzez głosowanie internautów i w obradach jury.

 

Głosami użytkowników Facebooka laureatami zostali Mateusz Krzyżyński, który zgromadził aż 403 „lajki”, oraz Zuzanna Jasińska, która uzyskała 340 polubień. Z kolei jury postanowiło nagrodzić Filipa Krysia (kategoria 3-6 lat) oraz Dominika Klupsia (kat. 7-13 lat).

– Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za wkład pracy w przesłane zgłoszenia, za kreatywność i twórczość. Otrzymaliśmy aż 23 zgłoszenia, co motywuje nas do podejmowania kolejnych działań skierowanych do was. Tym samym mamy nadzieję, że już niedługo „spotkamy się” w kolejnym konkursie on-line naszej biblioteki. Serdecznie dziękujemy za to, że nie pozostajecie obojętni na nasze biblioteczne działania. To naprawdę wiele dla nas znaczy. Bardzo cieszymy się, widząc, że literatura stanowi część waszej codzienności – skomentowała Aldona Kordus, dyrektor kobylińskiej biblioteki.

(ANKA)

ŹRÓDŁO: Biblioteka w Kobylinie

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud