Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże

Mama i córka najlepsze w swoich kategoriach

2019-07-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Mama i córka najlepsze...
Mama i córka najlepsze w swoich kategoriach
Centrum Pogrzebowe Monika Piotrowska

Ponad 200 zawodników wzięło udział w piątej edycji imprezy „Polska Biega” w Tarchałach Wielkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów. W zawodach nie zabrakło biegaczy z naszego powiatu. Po raz kolejny świetne wyniki osiągnęły Monika i Anita Jadczak.

 

Zawody w Tarchałach Wielkich były – po IV Dyszce Pięciu Stawów i II Dyszce Skalmierzyckiej – ostatnią imprezą cyklu Powiat Ostrowski Biega.

Biegacze mieli do pokonania dystans 10 km, a miłośnicy nordic walking ruszyli na 5-kilometrową trasę.

Bieg wygrał Yuriy Blahodir, reprezentujący KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp., z czasem 34:32. Wśród kobiet najlepsza była Monika Ukleja.

Na starcie nie zabrakło przedstawicieli Krotoszyńskiej Grupy Biegowej. Znakomicie spisały się Monika Jadczak i Anita Jadczak. Ta pierwsza, powracająca po kontuzji do szybkiego biegania, uzyskała czas 45:46 i była trzecia w kategorii K16. Z kolei jej mama, z rekordem życiowym – 49:41, zajęła pierwsze miejsce w kat. K40.

Obie panie okazały się najlepsze w swoich kategoriach w klasyfikacji końcowej całego cyklu GP Powiat Ostrowski Biega.

(ANKA)

Comments are closed

YouTube

Archiwum
FakturaXL.pl
MATYLA
MAYOR INK
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
KOK
Jarmużek
Motosdodoła