Marsz Równości w Miliczu
- Strona Główna
- /
- Aktualności Milicz
- /
- Marsz Równości w Miliczu
W sobotę, 24 maja, w Miliczu odbył się IV Milicki Marsz Równości, zorganizowany przez Stowarzyszenie MYŚLMY. O godzinie 14:00 na milickim rynku zgromadzili się uczestnicy, by przejść ulicami miasta i zamanifestować poparcie dla wartości takich jak wolność, tolerancja i równość.
Marsz, określany także jako Marsz Radości, miał na celu zwrócenie uwagi na potrzebę akceptacji i solidarności z osobami, które – zdaniem organizatorów – szczególnie tego potrzebują. W wydarzeniu udział wzięli mieszkańcy Milicza i okolic, reprezentujący różne grupy wiekowe.
Przemarsz przebiegł spokojnie i zakończył się w przyjaznej atmosferze. Tegoroczna, czwarta już edycja marszu, była okazją do publicznego wyrażenia swoich poglądów przez zwolenników idei równości i tolerancji.
(PAW)














Comments are closed