2. /
  4. /
  5. Medal z wojewódzkiego Grand...
DiamondHair

Tenisiści UKS Zduny w ostatni weekend kwietnia rywalizowali w dwóch imprezach na szczeblu wojewódzkim. Zmagania w Poznaniu zakończyli ze srebrnym krążkiem.

27 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Żaków. Medali nie udało się wywalczyć, ale postawa zdunowskich zawodników zasługuje na pochwałę. Hubert Murawski zajął 9 lokatę, Alicja Ogiela-Błażejczyk była 17, a Artur Ogiela-Błażejczyk uplasował się na 25 miejscu.

Krążek udało się wywalczyć dzień później, choć jego kolor wzbudził sporo kontrowersji. W II Grand Prix Wielkopolski Skrzatek i Skrzatów w Poznaniu Alicja Ogiela-Błażejczyk została wicemistrzynią spośród 19 uczestniczek rozgrywek, a Artur Ogiela-Błażejczyk był 17 na 39 tenisistów.

Oficjalnie Alicja zajęła drugie miejsce. Oficjalnie, bo podczas meczu finałowego o pierwsze miejsce wystąpiły duże nieprawidłowości przy sędziowaniu i naliczaniu punktów. Niestety, nie udało się tego na miejscu rozwiązać i musieliśmy złożyć protest do WZTS. Materiały filmowe zostały przekazane do analizy – zakomunikował klub UKS Zduny.