Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany w Cieszkowie
- Strona Główna
- /
- Aktualności Milicz
- /
- Ukrywał się przed wymiarem...
38-letni mieszkaniec gminy Cieszków, poszukiwany na podstawie listu gończego, został zatrzymany przez milickich kryminalnych. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.
Do zatrzymania doszło w środę, 15 kwietnia, około godziny 9. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu pojechali do Cieszkowa, gdzie według ich wcześniejszych ustaleń miał przebywać poszukiwany mężczyzna z jednej z okolicznych miejscowości.
Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się na miejscu. W jednym z lokali mieszkalnych zastali 38-latka. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu. Tam, do czasu dalszych czynności, przebywał w celi policyjnego aresztu.
Następnego dnia policjanci doprowadzili go do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie będzie odbywał zasądzoną przez sąd karę pozbawienia wolności.
(PK)
FOT. KPP w Miliczu














Comments are closed