Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Mistrzostwa Hufca Pracy

2018-02-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Mistrzostwa Hufca Pracy
Mistrzostwa Hufca Pracy
Pałac w Orli tekst

Hufiec Pracy 15-2, wespół z KS Krotosz, zorganizował mistrzostwa jednostki w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 19 tenisistów.

Uczestnicy reprezentowali trzy placówki – Szkołę Podstawową z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie, Branżową Szkołę I Stopnia w Kobylinie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Zawody miały na celu popularyzację tenisa stołowego, promocję aktywnych form spędzania wolnego czasu i aktywizację sportową młodzieży.

Zawodnicy najpierw rywalizowali w czterech grupach, a do fazy pucharowej awansowało po dwóch najlepszych. W ćwierćfinałach Tobiasz Matysiak ograł Hannę Jarus, Mateusz Niedziela pokonał Mateusza Stachowiaka, Michał Błaszczyk wygrał z Kacprem Janeczkiem, a Dawid Karbowiak okazał się lepszy od Kacpra Szpurtacza.

W półfinałach Tobiasz Matysiak pokonał Michała Błaszczyka, a Mateusz Niedziela zwyciężył Dawida Karbowiaka. Ten ostatni zajął trzecie miejsce, po pokonaniu Michała Błaszczyka.

W finale spotkali się dwaj przedstawiciele Branżowej Szkoły I Stopnia w Kobylinie. Triumfatorem mistrzostw został Tobiasz Matysiak, który w decydującym pojedynku ograł Mateusza Niedzielę. Zwycięzca będzie reprezentował krotoszyńską jednostkę na mistrzostwach wojewódzkich, które odbędą się w Próchnowie.

(ANKA)

FOT. Artur Gręda

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud