2. /
  4. /
  5. Monika trzy razy na...
SofraHous

Znakomicie spisała się Monika Jadczak w Akademickich Mistrzostwach Poznania i Wielkopolski w Pływaniu. Krotoszynianka startowała w trzech konkurencjach i w każdej z nich stanęła na podium.

Do rywalizacji przystąpili studenci z AWF-u Poznań, Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Reprezentująca AWF Poznań Monika Jadczak wywalczyła aż trzy medale. Na 100 metrów stylem zmiennym była najlepsza, a na 100 metrów stylem klasycznym zajęła drugie miejsce. Ponadto startowała w sztafecie kobiet 4×50 metrów stylem zmiennym. Ekipa z Moniką w składzie była najszybsza.