Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Na wojewódzkim szczycie

2024-06-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na wojewódzkim szczycie
Na wojewódzkim szczycie
AGRO INTEGRACJA

Przedstawiciele UKS Zduny mają za sobą udany weekend. W sobotę zajęli wysokie miejsca na okręgowych mistrzostwach w Gołuchowie, a w niedzielę zawodniczka zdunowskiego klubu wywalczyła wojewódzkie złoto skrzatek.

 

15 czerwca czworo podopiecznych Eugeniusza Koczorowskiego sprawdziło swoje umiejętności w starszej kategorii podczas Mistrzostw Okręgu Południowa Wielkopolska Kadetek i Kadetów w Gołuchowie. Ze zdunowskiej ekipy zagrały dwie młodziczki – Anna Błażejczyk i Marcelina Król, skrzatka Alicja Ogiela-Błażejczyk i żak Hubert Murawski.

W grze pojedynczej kadetek A. Błażejczyk zajęła czwarte miejsce, A. Ogiela-Błażejczyk była jedenasta, a M. Król dwunasta. Na 12 pozycji uplasował się też H. Murawski w zmaganiach kadetów. Rywalizacja duetów przebiegła jeszcze lepiej. A. Błażejczyk wraz z M. Król w starciach kadetek znalazły się tuż za podium, a w zawodach mieszanych duet H. Murawskiego i A. Błażejczyk wywalczył srebrne krążki.

Dzień później zdobyte przez zdunowską skrzatkę doświadczenie zaprocentowało. A. Ogiela-Błażejczyk wywiozła złoty medal z Mistrzostw Wielkopolski Skrzatów w Śmiglu. Świetnie spisał się też Artur Ogiela-Błażejczyk, zajmując dziewiąte miejsce w rywalizacji skrzatów.

 

(MS)

FOT. UKS Zduny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × cztery =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek