Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Największa impreza tego lata!

2021-08-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura, Nasz Patronat
  4. /
  5. Największa impreza tego lata!
Największa impreza tego lata!
Vidia film tekst

W miniony weekend w Krotoszynie odbył się trzydniowy event – Target One Festival i Disco One Festival. Było to największe muzyczne wydarzenie tego lata z czołówką artystów polskiej sceny klubowej i muzyki disco-polo. Na scenie pojawiło się kilkunastu muzyków, których występy – w połączeniu z wysoką frekwencją i niesamowitą oprawą audio-wizualną oraz pirotechniczną – stworzyły niepowtarzalny klimat. Każdy miłośnik muzyki elektronicznej i disco-polo znalazł coś dla siebie. Organizatorem wydarzenia była Target One Agency.

 

Organizatorzy stworzyli na potrzeby imprezy park rozrywki, w którym – oprócz występów muzycznych – przygotowano stoiska z gadżetami, gastronomią i barem. Były także atrakcje dla dzieci w postaci dmuchanego zamku i zjeżdżalni.

Przez pierwsze dwa dni fani muzyki klubowej bawili się i tańczyli do białego rana. Na scenie pojawiło się 19 czołowych DJ-ów polskiej sceny: C-Bool, Fafaq, DNF, I.GOT.U, Meszi, DJ Wajs, DJ Roobs, Avergy, Carl Grey, DJ Shog, DJ Stone, DJ Hazel, DJ Matys, DJ Insane, Bounce INC., DJ X-Meen, DJ Iroon, DJ Krecik i Kriss Dydo. Wszyscy tworzyli wspaniałe widowisko z efektami świetlnymi, laserowymi i pirotechnicznymi. Porwali publiczność do zabawy tanecznej. Muzyka elektroniczno-taneczna jest tworzona głównie lub wyłącznie za pomocą elektrofonów (elektromechanicznych i elektronicznych instrumentów muzycznych) oraz urządzeń elektronicznych przetwarzających dźwięki pozamuzyczne lub generowane przez tradycyjne instrumenty akustyczne. Jest grana przede wszystkim w klubach nocnych i dyskotekach.

W niedzielę na scenę wkroczyli znani fanom disco-polo artyści – After Party, Piękni i Młodzi, Freaky Boys, Marus P., DJ Dziekan i Antek Smykiewicz, którzy złapali znakomity kontakt z publicznością. Często schodzili ze sceny i podawali mikrofon widzom, którzy mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Podczas występu Freaky Boys zaproszono na scenę trzy dziewczyny, które miały okazję zademonstrować swój talent taneczny. W przerwie pomiędzy występami organizatorzy przygotowali dla dzieci i dorosłych rozmaite konkursy z nagrodami.

– Dziękujemy uczestnikom Target One Festival oraz Disco One Festival za obecność podczas wydarzeń organizowanych przez naszą agencję. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak wielu ludzi zaufało nam i uczestniczyło w tych imprezach. Mamy nadzieję, że mieszkańcy i włodarze miasta są zadowoleni z naszych działań. Jednocześnie liczymy, iż wszelkie ewentualne uwagi trafią do nas, byśmy mogli wspólnie podnosić poprzeczkę na każdym kolejnym wydarzeniu – podsumowuje Tomasz Milewski z Target One Agency.

(FENIX)

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER