Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Nasze siatkarki w Miliczu

2018-03-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nasze siatkarki w Miliczu
Nasze siatkarki w Miliczu
GetFree

W pierwszy weekend marca odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Milicz. W zawodach zagrały drużyny UKS Polon Krotoszyn, które tym samym zebrały cenne doświadczenia w starciach z utytułowanymi rywalami.

Rozgrywki odbywały się w kategoriach dwójek, trójek i czwórek. W pierwszej z tych kategorii zwyciężyły dziewczęta z UKS Barnim Goleniów, wyprzedzając JKS SMS Jastrzębie I oraz UKS Wilki Chwaszczyno. Na dalszych lokatach uplasowały się dwa teamy z krotoszyńskiego klubu.

– W tej grupie wiekowej rywalizowały zawodniczki z czołowych zespołów w kraju – Krakowa, Szczecina czy Ponieca. Przewyższały wzrostem nasze dziewczęta, które były od nich młodsze. Mimo to jesteśmy zadowoleni, bo zebraliśmy cenne doświadczenia – oznajmia Katarzyna Bartkowiak, trenerka krotoszyńskich siatkarek.

W kategorii trójek (klasy V) triumfował MKS Dwójka Zawiercie, przed dwoma ekipami MKS MOS Wieliczka. Zespoły Polona znalazły się w drugiej części stawki.

W czwórkach najlepsze były dziewczęta z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, a kolejne miejsca zajęły Glinka Academy UKS Volley Wałcz oraz MKS MOS Wieliczka IV. Nasz zespół został sklasyfikowany na pozycjach 17-26.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud