Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu

2023-11-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu
Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu
Serafiniak

13 listopada na ul. Krotoszyńskiej w Miliczu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

 

Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa 18-letnia mieszkanka gminy Cieszków, jadąc wraz z czterema pasażerkami, tuż przed mostem na Baryczy postanowiła skręcić w lewo i w tym momencie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka pojazdowi Opel Astra, którym kierował 54-letni mieszkaniec Milicza. Auta zostały uszkodzone i nie nadawały się do dalszej jazdy, w związku z czym odholowano je na parking strzeżony.

– Jedna z pasażerek samochodu Opel Corsa, 17-letnia mieszkanka gminy Cieszków, doznała obrażeń ciała i została przewieziona na dalsze leczenie do milickiego szpitala. Nikt inny nie ucierpiał. Policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dokładne wyjaśnienie okoliczności tego wypadku będzie przedmiotem postępowania prowadzonego przez milickich policjantów – powiedział podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

(FENIX)

 

FOT. KPP Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × pięć =

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE