2. /
  4. /
  5. Niepowodzeń ciąg dalszy
Kwiaciarnia Złocień

W sobotę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się na wyjeździe z pleszewską Stalą. Niestety, podopiecznym Adama Zielińskiego nie udało się przerwać złej passy i gospodarze odnieśli zwycięstwo 2:1.

Mecz zapowiadał się na wyrównane starcie, gdyż zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli. Pleszewska drużyna miała tylko jeden punkt przewagi nad Orłami. Wynik spotkania w 29. minucie gry otworzył Oskar Maciejewski, więc na przerwę goście schodzili w dobrych nastrojach.

Po zmianie stron pleszewianie zagrali lepiej. Najpierw do wyrównania w 77. minucie spotkania doprowadził Patryk Adamski. Wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów. Jednak już w doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa Stali strzelił Bartłomiej Bąkowski, uderzając głową nie do obrony.

Jesienna runda nie należy do najłatwiejszych dla koźmińskiej drużyny. Po awansie z klasy okręgowej do V ligi Orłom udało się wygrać tylko raz – na własnym boisku z Orłem Mroczeń. Ponadto odnotowały dwa remisy, a resztę meczów przegrali. W efekcie koźminianie zamykają tabelę.

STAL PLESZEW – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 2:1 (0:1)

0:1 – Oskar Maciejewski (29)

1:1 – Patryk Adamski (77)

2:1 – Bartłomiej Bąkowski (94)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Janowski, Roszczak, Konopka, Oleśków (80′ Olayiwola), Hajdasz (82′ Konieczny), Maciejewski, Pacholski, Nowakowski (65′ Kamiński), Rój (55′ Kęsy), Czabański