Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ZAREMBA
PADEWSCY

Nietrzeźwy za kierownicą

2018-02-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Nietrzeźwy za kierownicą
Nietrzeźwy za kierownicą
Mayor Ink

W środę, 21 lutego, na ulicy Pukackiego w Krotoszynie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak się później okazało, sprawca wypadku kierował pod wpływem alkoholu.

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się samochody osobowe Toyota Celica i Honda Jazz. W zdarzeniu udział brały dwie osoby.

Strażacy w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory. Po przebadaniu uczestników wypadku lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego zdecydował o przewiezieniu jednego z nich do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie. Druga osoba nie wymagała hospitalizacji.

Po czynnościach policyjnych i odholowaniu rozbitych pojazdów strażacy usunęli z jezdni plamę płynów eksploatacyjnych, rozbite szkło i elementy karoserii samochodowej.

– 62-letni krotoszynianin, kierujący toyotą, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącą hondą. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,36 mlg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi krotoszyńska komenda – informuje Bartosz Karwik z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + piętnaście =

YouTube

Andrzej Kaźmierczak
ZAWODNY
Jankowski
Kierakowicz
Manista
OLEJNIK
Paweł Grobelny
Potarzycka
Bratborski Maciej
Archiwum
ZBITY TELEFON
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK