Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Nowe barwy Łukasza Kaczmarka

2024-06-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nowe barwy Łukasza Kaczmarka
Nowe barwy Łukasza Kaczmarka
Koźmińskie Usługi Komunalne

Aktualni mistrzowie kraju w siatkówce dokonali sporego wzmocnienia. Do ekipy Jastrzębskiego Węgla dołączył Łukasz Kaczmarek. Gra w nowej drużynie ma wiązać się z walką o najwyższe cele.

Z dotychczasowym klubem, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, utytułowany siatkarz pożegnał się 13 maja, po rozegraniu tam sześciu świetnych sezonów. W wielu plotkach transferowych mówiono o transferze właśnie do drużyny obecnych mistrzów Polski. 4 czerwca Jastrzębski Węgiel oficjalnie przedstawił Łukasza Kaczmarka jako nowego gracza zespołu.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że będę miał możliwość występować w koszulce Jastrzębskiego Węgla w najbliższym sezonie. To dla mnie wielkie wyróżnienie i zrobię wszystko, by osiągać z wami jak najlepsze sukcesy, a przede wszystkim zdobyć złoty medal Ligi Mistrzów – zapowiedział w swojej prezentacji w nowych barwach Ł. Kaczmarek.

To właśnie chęć walki o najwyższe cele skłoniła pochodzącego z Krotoszyna siatkarza do podpisania kontraktu z Jastrzębskim Węglem. – Będę walczył o to, aby ta drużyna grała na najwyższym poziomie, tak w Europie, jak i w Polsce. Pomysł budowy tego zespołu był przekonujący. Na każdym podwórku będziemy walczyć o złote medale – dodaje atakujący reprezentacji Polski.

Jak zakomunikował Ł. Kaczmarek, kontrakt z nowym klubem dotyczy najbliższych dwóch sezonów.

(MS)

FOT. Jastrzębski Węgiel

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Dietetyk Kaźmierczak
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
Jarmużek
MATYLA
KOK
BHP RABENDA
MAYOR INK
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
GL MILICZ