Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

Nowe barwy Łukasza Kaczmarka

2024-06-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nowe barwy Łukasza Kaczmarka
Nowe barwy Łukasza Kaczmarka
VISUS

Aktualni mistrzowie kraju w siatkówce dokonali sporego wzmocnienia. Do ekipy Jastrzębskiego Węgla dołączył Łukasz Kaczmarek. Gra w nowej drużynie ma wiązać się z walką o najwyższe cele.

Z dotychczasowym klubem, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, utytułowany siatkarz pożegnał się 13 maja, po rozegraniu tam sześciu świetnych sezonów. W wielu plotkach transferowych mówiono o transferze właśnie do drużyny obecnych mistrzów Polski. 4 czerwca Jastrzębski Węgiel oficjalnie przedstawił Łukasza Kaczmarka jako nowego gracza zespołu.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że będę miał możliwość występować w koszulce Jastrzębskiego Węgla w najbliższym sezonie. To dla mnie wielkie wyróżnienie i zrobię wszystko, by osiągać z wami jak najlepsze sukcesy, a przede wszystkim zdobyć złoty medal Ligi Mistrzów – zapowiedział w swojej prezentacji w nowych barwach Ł. Kaczmarek.

To właśnie chęć walki o najwyższe cele skłoniła pochodzącego z Krotoszyna siatkarza do podpisania kontraktu z Jastrzębskim Węglem. – Będę walczył o to, aby ta drużyna grała na najwyższym poziomie, tak w Europie, jak i w Polsce. Pomysł budowy tego zespołu był przekonujący. Na każdym podwórku będziemy walczyć o złote medale – dodaje atakujący reprezentacji Polski.

Jak zakomunikował Ł. Kaczmarek, kontrakt z nowym klubem dotyczy najbliższych dwóch sezonów.

(MS)

FOT. Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście + czternaście =

YouTube

Archiwum
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
BGP 2023