Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże

Nowe stanowiska i wyróżnienia w krotoszyńskiej policji

2025-08-31
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Nowe stanowiska i wyróżnienia...
Nowe stanowiska i wyróżnienia w krotoszyńskiej policji
Koźmińskie Usługi Komunalne

28 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono awanse i nagrody dla funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie szczególnie wyróżnili się swoją służbą.

 

Komendant powiatowy policji, insp. Mirosław Józefiak, wraz z I zastępcą komendanta, nadkom. Robertem Patryczykiem, uhonorowali mł. asp. Martina Alcera, powierzając mu obowiązki kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Krotoszynie. Ponadto dziesięciu policjantów otrzymało promesy nagrodowe za wzorowe wykonywanie powierzonych zadań i wkład w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Podczas wystąpienia insp. Józefiak podkreślił, że każde wyróżnienie jest efektem ciężkiej pracy, poświęcenia i odpowiedzialności, jaką na co dzień podejmują policjanci. Zaznaczył również, że hasło „Pomagamy i chronimy” nie jest pustym sloganem, lecz codzienną misją, którą funkcjonariusze realizują z pełnym zaangażowaniem.

(PrzeMo)

 

FOT. KPP w Krotoszynie

Comments are closed

YouTube

Nekrolog
Archiwum
BHP RABENDA
Motosdodoła
FakturaXL.pl
MATYLA
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK