Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Nowy salon – nowe możliwości

2023-09-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Nowy salon – nowe...
Nowy salon – nowe możliwości
DiamondHair
MATERIAŁ SPONSOROWANY

11 września w Miliczu przy ul. Krotoszyńskiej 24c odbyło się otwarcie nowego salonu Grupy IMPET, w którym możemy obejrzeć okna i drzwi wielu znanych producentów. Łączna powierzchnia całej ekspozycji to aż 300 m2! Salon robi ogromne wrażenie – jest nowoczesny i przestronny, a mnogość przedstawionych produktów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Jeśli poszukujecie drzwi lub okien do swojej inwestycji, koniecznie zajrzycie do nowo otwartego salonu w Miliczu. Znajdziecie tam asortyment takich marek jak Drutex, VEKA, Aluplast, Salamander, WIKĘD, ERKADO, Selt oraz wielu, wielu innych.

Na parterze budynku znajdują się m.in. okna oraz drzwi tarasowe, a także wszystko, co z nimi związane – parapety, rolety, żaluzje, moskitiery itp. Każdego rozwiązania można dotknąć i wypróbować, a tym samym w prosty sposób porównać poszczególne produkty, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Piętro salonu to z kolei kolekcja kilkudziesięciu sztuk drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W przypadku tych ostatnich – dostępne są drzwi stalowe, drewniane i aluminiowe. Wśród licznych modeli znajdziemy zarówno klasyczne formy, jak również te bardzo nowoczesne i designerskie. Możemy sprawdzić m.in. jak działają różnego rodzaju inteligentne technologie, zyskujące coraz większą popularność, zamiast standardowego zamka. Całość znajdującej się w budynku ekspozycji można określić jako przekrój nowości oraz sprawdzonych i uznanych na rynku systemów z branży stolarki budowlanej.

– Klienci mogą zobaczyć w naszym salonie wiele rozwiązań z PVC, aluminium oraz drewna, drzwi przesuwne, takie jak np. SmartSlide czy HST. Dodatkowo rolety, żaluzje fasadowe czy też fasadę aluminiową, która jest częścią naszego budynku – opowiada Paweł Kratowski, właściciel firmy.

Oprócz tego, że w salonie możemy zamówić drzwi i okna, firma oferuje również ich profesjonalny montaż przez własne, wykwalifikowane ekipy monterskie. Wśród istotnych kwestii, o które nie musi się martwić Klient Grupy IMPET, są również transport oraz serwis.

Salon urządzony jest niezwykle nowocześnie, a zarazem przytulnie – nie brakuje sof, na których Klient może usiąść i bez pośpiechu podjąć decyzję czy po prostu odpocząć. Pomyślano też o najmłodszych, przygotowując dla nich ciekawy kącik do zabawy, by rodzicie mogli na spokojnie obejrzeć asortyment sklepu.

– Przed rozpoczęciem projektowania ekspozycji zwiedziłem kilkanaście największych salonów stolarki w Polsce. Powiem szczerze, że nasz jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania oraz różnorodność – stwierdza Paweł Kratowski.

Grupa IMPET oprócz salonu w Miliczu posiada też swoją siedzibę w Krotoszynie przy ul. Ostrowskiej 104. Jest to firma z ponad 25-letnią tradycją, która od początku swej działalności stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, a także sumienność i profesjonalizm w kwestii montażu i dotrzymywania terminów. Grupa wykwalifikowanych doradców pomaga Klientom podjąć najlepszą możliwą decyzję, prezentując plusy i minusy każdego rozwiązania. – Nasz poprzedni salon w Miliczu był dużo mniejszy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, postanowiliśmy wybudować salon drzwi i okien z prawdziwego zdarzenia – przyznaje właściciel.

Historia firmy sięga 1997 roku. Wówczas Grzegorz Kratowski założył firmę zajmującą się montażem stolarki otworowej. – Od samego początku firma była znana z solidnej pracy, uczciwości oraz terminowości wykonywanych usług. To pozwoliło na jej dynamiczny rozwój, czego efektem w 2005 roku było otwarcie oddziału w Miliczu, natomiast w 2010 roku został otwarty duży salon sprzedaży przy ul. Ostrowskiej 104 w Krotoszynie – wspomina Paweł Kratowski.

Oba salony otrzymały nagrodę „REKOMENDOWANY SALON OKIEN I DRZWI”. Obecnie firmą zajmuje się Paweł Kratowski wraz z żoną Zuzanną oraz ojcem Grzegorzem. Śmiało można powiedzieć, że nowo otwarty salon Grupy IMPET w Miliczu jest jednym z najlepiej wyposażonych w Polsce. – Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, Klient może na własne oczy obejrzeć wiele ciekawych produktów i zobaczyć najnowsze rozwiązania. Warto podkreślić, że na pierwszym miejscu wciąż stawiamy jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta – podsumowuje właściciel.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 2 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY