Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Od jutra kino znów otwarte!

2020-06-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Od jutra kino znów...
Od jutra kino znów otwarte!
LOMBARD SMOK

Od 6 czerwca krotoszyńskie kino Przedwiośnie wraca ze stałym filmowym repertuarem. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego kino funkcjonować będzie w nowym reżimie sanitarnym.

 

Przepisy, które wymusiła epidemia koronawirusa, zostały wdrożone po to, by w maksymalnym stopniu zapewnić bezpieczeństwo widzom oraz personelowi kina. Wszyscy widzowie proszeni są o stosowanie się do nowych zasad.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów nie należy przychodzić na seans, lecz pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem w celu uzyskania teleporady medycznej. Widzowie proszeni są o obowiązkowe zachowanie bezpiecznej odległości na terenie całego obiektu oraz o korzystanie z płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściu, przy wyjściu oraz w toaletach.

– Sugerujemy wcześniejszy zakup biletu za pomocą naszego systemu sprzedaży biletów online lub płatność kartą w kasie kina. Udział widzów w seansie jest dopuszczalny pod warunkiem: zakrywania ust i nosa; udostępnienia przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali – napisano w komunikacie na stronie internetowej kina Przedwiośnie.

Ponadto rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między uczestnikami seansu nie dotyczy: widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia; widza, który jest z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności; widza, który jest w towarzystwie osoby, która ze względu na stan zdrowia nie porusza się samodzielnie; osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

– Zużyte środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki) prosimy wyrzucać do oznakowanego kosza, znajdującego się przy wejściu/wyjściu na salę kinową – czytamy w komunikacie. Sala kina po każdym seansie jest wentylowana, a fotele są dezynfekowane. Dezynfekcji podlegają także toalety oraz elementy infrastruktury, takie jak klamki, poręcze, blaty czy terminal płatniczy.

OPRAC. (ANKA)

 

REPERTUAR KINA PRZEDWIOŚNIE

6-10 czerwca

15.00 – NAJŚWIĘTSZE SERCE – Hiszpania, dokument fabularyzowany, 89′ – 2D napisy

17.30 – NAPRZÓD – USA, animowany, 102′ – 2D dubbing

20.30 – W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT – Polska, horror, 105′ – 2D

11 czerwca

15.00 – NAJŚWIĘTSZE SERCE – Hiszpania, dokument fabularyzowany, 89′ – 2D napisy

17.30 – NAPRZÓD – USA, animowany, 102′ – 2D dubbing

20.30 – Dyskusyjny Klub Filmowy: MIŁOŚĆ MOJEGO BRATA – Kanada, dramat, 117′ – 2D napisy

12-15 czerwca

16.00 – WIKING TAPPI. CZĘŚĆ 1 – Polska, animowany, 54′ – 2D dubbing

17.30 – WIERZĘ W CIEBIE – USA, dramat muzyczny, 115′ – 2D napisy

20.30 – DŻENTELMENI – USA/Wlk. Brytania, kryminał/akcja, 113′ – 2D napisy

YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY