Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY
PCS

Odeszła Joanna Król-Trąbka

2022-04-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Odeszła Joanna Król-Trąbka
Odeszła Joanna Król-Trąbka
Koźmińskie Usługi Komunalne

Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość – w wieku 42 lat zmarła Joanna Król-Trąbka, dyrektor Departamentu Inżynierii Miejskiej Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 

Joanna Król-Trabka była absolwentką politologii o specjalności administracja samorządowa i europejska na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do krotoszyńskiego magistratu trafiła w 2010 roku. Zaczynała w Wydziale Ogólno-Organizacyjnym, by rok później przejść do Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Tam zajmowała się m.in. wydawaniem decyzji środowiskowych, sprawami związanymi z utrzymywaniem czystości i porządku czy cmentarnictwem.

Od 2014 piastowała funkcję drugiego zastępcy burmistrza. W 2018 wystartowała wyborach w samorządowych, uzyskując mandat radnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z wynikiem 8577 głosów. Do 29 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Miejskim pełniła funkcję dyrektora Departamentu Inżynierii Miejskiej. Rodzinie i bliskim śp. Joanny Król-Trąbki składamy wyrazy głębokiego współczucia.

(FENIX)

FOT. www.krotoszyn.pl

Comments are closed

YouTube

Archiwum
KOK
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
BHP RABENDA
IMPULS ZDUNY
Dietetyk Kaźmierczak
MAYOR INK
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
MATYLA
GL MILICZ