Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże

Odpowie za posiadanie amfetaminy

2022-06-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Odpowie za posiadanie amfetaminy
Odpowie za posiadanie amfetaminy
LIDAR

6 czerwca policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Milicza za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Mundurowi pojechali do miejsca zamieszkania jednego z miliczan, który – według wcześniejszych ustaleń – miał tam przechowywać narkotyki. Przypuszczenia okazały się trafne, ponieważ policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. Tester do wykrywania narkotyków wykazał, że była to amfetamina w ilości kilku porcji. Po dokładnym zważeniu narkotyk trafił do policyjnego depozytu.

Tego samego dnia 37-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa narkotykowego, a po przesłuchaniu został zwolniony. – Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy, w tym pochodzenie zabezpieczonej amfetaminy. Za jej posiadanie podejrzanemu, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Postępowanie jest w toku – informuje podinsp. Sławomir Waleński z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

(FENIX)

 

FOT. KPP Milicz

Comments are closed

YouTube

Archiwum
FakturaXL.pl
MATYLA
MAYOR INK
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
KOK
Jarmużek
Motosdodoła