2. /
  4. /
  5. Orły bez punktów
ENDORFINA

Mecz o przysłowiowe sześć punktów rozgrywał w niedzielę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Niestety, podopieczni trenera Dariusza Maciejewskiego źle rozpoczęli piłkarską wiosnę, gdyż przegrali na własnym terenie z Piastem Czekanów 1:2.

Już w 4. minucie goście objęli prowadzenie. Z kilkunastu metrów uderzał Tomasz Ulichnowski – piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Po zmianie stron goście podwyższyli prowadzenie. Najpierw jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem Białego Orła nie wykorzystał Sebastian Smolarek. Gracz Piasta zrehabilitował się w 62. minucie, pokonując golkipera strzałem z lewej strony pola karnego.

W końcówce gospodarze zmniejszyli straty. Po faulu w polu karnym na Patryku Bierle arbiter podyktował jedenastkę, którą wykorzystał Marcin Kaczmarek. Doprowadzić do remisu koźminianom się nie udało.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Piast Czekanów 1:2 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Tomasz Ulichnowski (4’), 0:2 – Sebastian Smolarek (62’), 1:2 – Marcin Kaczmarek (85’ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Konradowski – Lis, Maciejewski, Kaczmarek, Bierła – M. Leoniak (71’ Miedziński), Oleśków, Ratajczyk (71’ Kubot), Wosiek (81’ Dyndas) – Kuszaj (81’ Borowczyk), Kaźmierczak