Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Patrz pozytywnie z VISUSEM! Laureaci nagrodzeni!

2021-02-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Patrz pozytywnie z VISUSEM!...
Patrz pozytywnie z VISUSEM! Laureaci nagrodzeni!
COT

Przed kilkoma dniami zakończył się konkurs organizowany przez Galerię Optyki Visus. 12 lutego w siedzibie firmy odbyło się wręczenie nagród laureatom.

 

Aby wziąć udział w zabawie pod hasłem „Patrz pozytywnie z VISUSEM!”, należało w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym firmy dodać zdjęcie dziecka w dowolnych okularach. O wygranej decydowała ilość polubień pod fotografią. Ważnym aspektem było oczywiście spełnienie wszystkich warunków regulaminu konkursu. Zdjęcia wzbudziły wiele pozytywnych emocji u organizatorów zabawy.

12 lutego w Galerii Optyki Visus jej właściciel, Paweł Górnik, wręczył laureatom atrakcyjne nagrody. Największą ilość polubień pod zdjęciem uzyskała Natalia Figura (3100 polubień), która tym samym wygrała nagrodę główną – tablet marki Huawei. Drugie miejsce, z liczbą 242 polubień, zajęła Karolina Paterczyk, która otrzymała okulary przeciwsłoneczne dla dziecka. Na trzeciej lokacie uplasowała się Malwina Garbarek (204 polubienia), a na czwartej Iwona Bąk (142). Obie panie nagrodzono zabawkami dla dzieci od firmy Kamix. Właściciel Visusa zapowiedział, że to nie ostatni konkurs w jego firmie. Wszystkim laureatom gratulujemy!

(LENA)

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A