Paweł Radojewski w mistrzowskiej drużynie!

2. /
  4. /
  5. Paweł Radojewski w mistrzowskiej...
TAPAS

Ekipa Progressu Września została mistrzem Polski oldbojów w piłce siatkowej w kategorii +60. W zwycięskim zespole grał Paweł Radojewski, wicestarosta krotoszyński. Z kolei w kategorii +35 drugie miejsce zajęła drużyna JSW Jastrzębie Borynia, z Łukaszem Karpiewskim w składzie.

XXVII Orlen Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego odbyły się na początku czerwca w Drzonkowie. Organizatorami były Polski Związek Piłki Siatkowej i Polska Liga Siatkówki, a komentowanie rozgrywek powierzono słynnemu siatkarskiemu komentatorowi, Krzysztofowi Wanio.

W kategorii +60 triumfował Progress Września – zespół złożony z graczy z Poznania, Wrześni, Gniezna, Kalisza, Turku oraz jednego z Krotoszyna, a był nim doskonale wszystkim znany Paweł Radojewski. Progress zdobył już piąty medal mistrzostw (pod różnymi nazwami). Po mistrzostwie w 2018 roku w wielkim stylu powrócił na najwyższy stopień podium, wygrywając wszystkie mecze bez straty choćby jednego seta!

W kategorii +35 triumfowali siatkarze SUPRA BROKERS MODEKO Wrocław, a drugie miejsce zajęła ekipa JSW Jastrzębie Borynia, w której występował kolejny krotoszynianin – Łukasz Karpiewski, dla którego był to debiut na mistrzostwach oldbojów.