4. /
  5. Pełną parą!
Pełną parą!
CENTRUM POGRZEBOWE

Przedstawiciele Krotoszyńskiej Grupy Biegowej startowali w II Krośnickim Biegu Pełną Parą. Aż czworo z nich zajęło w swoich kategoriach pozycje na podium.

Biegacze mieli do wyboru dwa dystanse – 5 i 10 km. Start i meta usytuowane zostały przy krośnickiej kolejce wąskotorowej. Do zmagań przystąpiło łącznie około 150 zawodników.

Spośród reprezentantów Krotoszyńskiej Grupy Biegowej Monika Jadczak (46:15) była najlepsza w kategorii K-16, Rafał Bystrowski (43:18) zajął pierwsze miejsce w kat. M-40, Anita Jadczak (50:25) była trzecia w kat. K-40, a Michał Wroński (43:43) uplasował się na trzeciej lokacie w kat. M-30.

Na dystansie 5 km startowali Wioletta Bystrowska, Luiza Dziuba, Marek Ostój oraz Mariusz Basiński, a 10-kilometrową trasę pokonali także Oskar Rakowski, Piotr Jadczak, Jarosław Toszecki i Marek Olejnik.