Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Piątkowa zabawa w klubowych rytmach

2021-07-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura, Nasz Patronat
  4. /
  5. Piątkowa zabawa w klubowych...
Piątkowa zabawa w klubowych rytmach
Akademia Reissa

23 lipca po kilku latach przerwy w Krotoszynie odbył się Target One Festival. DJ-e, którzy zaprezentowali się na scenie, przyciągnęli setki słuchaczy.

 

Po kilkuletniej przerwie Target One Festival powrócił do Krotoszyna. W tym roku impreza była wprawdzie jednodniowa, ale trwała do rana. Zmieniło się także miejsce wydarzenia, bowiem zorganizowano je na krotoszyńskim placu targowym. Na scenie pojawiło się kilku DJ-ów, dobrze znanych miłośnikom muzyki klubowej. Z każdą godziną na miejscu imprezy pojawiało się coraz więcej publiczności, która oddawała się dobrej zabawie.

Na scenie zaprezentowali się STAWEK, Huherko, Roobs, DJ Wais, a także Taito, jeden z najlepszych producentów w naszym kraju, który muzyczną przygodę rozpoczął w wieku 15 lat. Następnie przyszedł czas na DNF, który zagrał też kilka utworów z I.GOT.U, by później ustąpić mu miejsca na scenie. Krotoszyńskiej publiczności zaprezentował się również Skytech, najczęściej słuchany na Spotify producent muzyczny, który odnosi sukcesy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku muzycznym. Byli też Adam De Great, który gości na festiwalowej i klubowej scenie nieprzerwanie od 1997 roku, jak również DJ Quiz, którego początki kariery sięgają także lat 90. Jako ostatni miłośników muzyki klubowej do zabawy porwał DJ Krecik, znany m.in. ze słynnego klubu PROTECTOR. Zabawa trwała do białego rana. Organizatorzy zadbali o wysoki poziom artystów oraz wiele atrakcji.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud