Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Piękny jubileusz Koła Gospodyń Wiejskich

2024-07-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kultura
  6. /
  7. Piękny jubileusz Koła Gospodyń...
Piękny jubileusz Koła Gospodyń Wiejskich
BETA

6 lipca Koło Gospodyń Wiejskich w Wałkowie obchodziło swoje 60. urodziny. Jubileuszowa uroczystość zgromadziła członkinie koła oraz zaproszonych gości, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej uroczystości.

Część oficjalną uroczystości rozpoczęła prezentacja historii Koła Gospodyń Wiejskich w Wałkowie. Przedstawiono najważniejsze wydarzenia z życia koła, które przez sześć dekad kształtowały jego działalność. Opowieści o pierwszych spotkaniach, inicjatywach na rzecz lokalnej społeczności oraz sukcesach, które odniosły gospodynie wzbudziły wiele wzruszeń i wspomnień.
Jubileusz to także czas na gratulacje i życzenia. W imieniu samorządu życzenia wszystkim paniom złożyli burmistrz Koźmina Wlkp. Maciej Bratborski oraz skarbnik Andrzej Serek. Wyrazili oni swoje uznanie dla zaangażowania i pracy Koła Gospodyń Wiejskich, które od lat wspiera rozwój społeczności Wałkowa.
Świętowanie umiliły występy artystyczne. Na scenie pojawił się kabaret „Helka” z Rozdrażewa, który rozbawił publiczność swoimi humorystycznymi skeczami. Do zabawy przygrywała także kapela biesiadna, której muzyka porwała uczestników do tańca i śpiewu. Atmosfera była radosna i pełna energii, a uczestnicy mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Podczas jubileuszu nie zabrakło również rozmów o przyszłości. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Wałkowie z entuzjazmem planowały kolejne działania i inicjatywy, które pozwolą im dalej wspierać lokalną społeczność. Ich zaangażowanie i pasja do działania są inspiracją dla młodszych pokoleń, które również angażują się w życie koła.
Obchody 60-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Wałkowie były nie tylko okazją do świętowania, ale również do refleksji nad znaczeniem wspólnoty. To dzięki wzajemnej współpracy, wsparciu i zaangażowaniu gospodyń, koło mogło przetrwać i rozwijać się przez tyle lat. Ich działalność to dowód na to, jak wiele można osiągnąć, gdy działamy razem.
(LT)

FOT. UMiG Koźmin Wlkp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 1 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek