2. /
  4. /
  5. Pierwsza porażka Astry
BETA

W czwartej kolejce piłkarskiej V ligi Astra Krotoszyn nie sprostała na własnym stadionie Warcie Śrem. Goście wygrali 3:2, a bohaterem meczu okazał się Brian Torrado.

Po trzech kolejnych remisach krotoszynianie liczyli na zdobycie kompletu punktów w starciu ze śremską drużyną. Niestety dla Astry, Warta miała w swoich szeregach Briana Torrado, który popisał się hat trickiem.

Już w pierwszych 30 minutach zawodnik Warty dwukrotnie pokonał golkipera gospodarzy. Na przerwę goście schodzili więc z dwubramkową przewagą. W 72. minucie kontaktowe trafienie dla Astry zaliczył Damian Spaleniak. Niedługo potem Torrado znów umieścił piłkę w siatce, kompletując tym samym hat tricka. Po chwili Filip Brink wpisał się na listę strzelców, ale do wyrównania miejscowi już nie zdołali doprowadzić.