Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Piłkarski turniej skrzatów

2018-02-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Piłkarski turniej skrzatów
Piłkarski turniej skrzatów
GetFree

W Szkole Podstawowej nr 3 w Krotoszynie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Skrzatów. Organizatorami zawodów były miejscowa szkoła i KKS Astra. Do rywalizacji zaproszono zaprzyjaźnione zespoły z okręgu kaliskiego.

Turniej skierowany był do dzieci z rocznika 2011 oraz młodszych. W zawodach walczyły KKS Kalisz, Grom Golina, Czarni Wierzbno, KA 4 Respect Gostyń, Akademia Piłkarska Reissa Krotoszyn i KKS Astra. W zespołach grało po czterech zawodników. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

Pamiątkowe medale uczestnikom wręczali Mariola Kaźmierczak – dyrektor SP nr 3 w Krotoszynie oraz Grzegorz Wiertlewski – prezes KKS Astra. – Chciałabym pogratulować wszystkim zawodnikom, którzy rywalizowali. Byłam pod wielkim wrażeniem zwłaszcza dziewczynek, które nie odstawały od chłopców, a wręcz przeciwnie – strzelały dużo goli – podkreśliła M. Kaźmierczak.

– Dziękuje zawodnikom, trenerom oraz rodzicom, ponieważ każdy z was dołożył cegiełkę do tego, aby ten turniej mógł się odbyć. Jestem przekonany, że dzięki takim spotkaniom nasi młodzi piłkarze zbiorą doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości na piłkarskich boiskach – stwierdził G. Wiertlewski.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud