Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Pobili i okradli 48-latka

2021-10-14
Pobili i okradli 48-latka
TRANS-MED

Miliccy policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę oraz jej 33-letniego partnera, którzy w parku przy miejscowym Zespole Szkół pobili i obrabowali 48-letniego mężczyznę. Trafili do aresztu na trzy miesiące.

 

Do rozboju doszło 9 października. Młoda kobieta i jej partner pobili znanego im mężczyznę, a następnie ukradli mu portfel z dowodem osobistym i kartą bankomatową oraz telefon komórkowy. Wezwani na miejsce policjanci pomogli poszkodowanemu oraz ustalili sprawców, którzy są doskonale znani stróżom prawa. Pobity mężczyzna miał obrażenia głowy i klatki piersiowej, więc został przewieziony do szpitala w celu wykonania dodatkowych badań.

– Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Na jednej z posesji w Miliczu przy ul. Krotoszyńskiej zauważyli pomiędzy zabudowaniami poszukiwane osoby i natychmiast je zatrzymali. Parę sprawców doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie zostali osadzeni w pomieszczeniu dla zatrzymanych. W toku dalszych czynności funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, w tym telefon poszkodowanego. 25-latka i 33-latek usłyszeli zarzut rozboju, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. 11 października Sąd Rejonowy w Miliczu, na wniosek prokuratury, zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – poinformował aspirant Bartosz Strychowski z KPP w Miliczu.

(FENIX)

FOT. KPP Milicz

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER