Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Podziękowania dla dyrektorów placówek oświatowych

2021-10-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz, Edukacja
  4. /
  5. Podziękowania dla dyrektorów placówek...
Podziękowania dla dyrektorów placówek oświatowych
COT

Z okazji Święta Edukacji Narodowej władze gminy Milicz oraz powiatu podziękowały dyrektorom szkół za ich osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

 

W Starej Rzeźni zorganizowano spotkanie z dyrektorami i wicedyrektorami placówek prowadzonych przez gminę Milicz. Burmistrz Piotr Lech, jego zastępca – Łukasz Rokita – oraz Aleksandra Wencek – kierownik Wydziału Oświaty – podziękowali im za trud włożony w zarządzanie szkołami i życzyli dalszych sukcesów na polu zawodowym.

Następnego dnia uhonorowano dyrektorów szkół prowadzonych przez powiat. Nagrody starosty milickiego za osiągnięcia w pracy wręczał osobiście Sławomir Strzelecki wespół z wicestarostą Haliną Górą i Krzysztofem Firkiem – kierownikiem Wydziału Oświaty.

– Czasy dla nauczania nie są łatwe, ale dzięki państwa pracy i zaangażowaniu jednostki oświatowe osiągają bardzo dobre wyniki. Dziękuję za państwa codzienną pracę, zaangażowanie, trud oraz poświęcenie, które towarzyszą w wypełnianiu zadań w edukacji i zarządzaniu placówkami. Życzę wszelkiej pomyślności! Aby wasza misja, jaką pełnicie, przynosiła jak największą satysfakcję, wdzięczność oraz uznanie ze strony kadry pedagogicznej, uczniów, rodziców i całej społeczności lokalnej – powiedział starosta Sławomir Strzelecki.

OPRAC. (FENIX)

FOT. Powiat Milicki / Gmina Milicz w powiecie milickim

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER